Studio projektowe i fotograficzne

DRUK

CYFROWY

OFFSET’OWY

WIELKOFORMATOWY

KRAKÓW

Profesjonalna drukarnia cyfrowa w Krakowie poszukiwana? Zapraszamy do Ragnarok Studio! Oparty na najnowszych technologiach sprzęt, a także wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów pozwala nam przygotować najwyższej jakości wydruki. Zajmujemy się takimi zleceniami jak np. druk:

  • wielkoformatowy,
  • katalogów,
  • wizytówek,
  • ulotek.

Kochamy drukować i nie ma w tym ani grama przesady. Drukujemy wszystko – począwszy od wizytówek, ulotek, poprzez wielostronicowe katalogi i na siatkach wielkoformatowych kończąc. Technologia też nie jest dla nas ograniczeniem – druk cyfrowy, offsetowy czy też wielkoformatowy to dla nas chleb powszedni. Znajomość branży poligraficznej pozwala nam precyzyjnie zweryfikować jaki rodzaj druku będzie najbardziej korzystny dla jakości, ale także dla kieszeni klienta. Pomożemy w doborze papieru , czy też rodzaju uszlachetnień. Przez lata doświadczenia na rynku reklamy udało nam się nawiązać ścisłe współprace z liderami druku, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naprawdę konkurencyjne ceny. Nie wierzysz ? Zapraszamy do kontaktu – wycenimy nawet najbardziej skomplikowane wydruki.

 

Jako doświadczona agencja reklamowa oferujemy również innego rodzaju usługi marketingowe, takie jak:

Jako agencja reklamowa w Krakowie możemy poszczycić się szerokim wachlarzem usług, które staramy się, jak najlepiej dostosować do potrzeb naszych klientów. Zarówno druk offsetowy, jak i cyfrowy przygotujemy profesjonalnie oraz w przystępnych cenach. Doskonale znamy się na swoim fachu, więc możesz powierzyć nam nawet najtrudniejsze zlecenie! Ragnarok Studio to również agencja brandingowa w Krakowie, która może wykonać dla Ciebie foldery reklamowe i wiele innych materiałów. Zapraszamy!