Studio projektowe i fotograficzne

Gadżety

Reklamowe

Kraków

Jeśli nie masz pomysłu na gadżety reklamowe w Krakowie, a od ich różnorodności boli Cię głowa – dobrze trafiłeś. Oferujemy bardzo szeroki wybór gadżetów firmowych od sprawdzonych dostawców oraz w konkurencyjnych cenach. Co najważniejsze pomagamy również w ich wyborze, aby jak najbardziej trafić w gusta Twoich kontrahentów. Wykonujemy wizualizację na każdym zamawianym artykule. Dobieramy najodpowiedniejszą formę znakowania i znakujemy. Jako profesjonalna agencja reklamowa w Krakowie możemy także przygotować gadżety na specjalne zamówienie.

PODTRZYMYWANIE DOBRYCH RELACJI TO PODSTAWA

Gadżety reklamowe dla firm, które wykonujemy dla naszych klientów w Krakowie, to świetny sposób na podtrzymanie dobrych relacji z klientami, oraz doskonały element podnoszący PR. Czasami obdarowanie osoby czy instytucji nawet najskromniejszym gadżetem (np. długopisem reklamowym z logo), może zaprocentować tym, że zapadniemy w pamięci na dłużej. Przy wyborze gadżetów reklamowych z nadrukiem należy pamiętać o dwóch rzeczach: 
  • BRAND – gadżety powinny być wyraźnie oznakowane logotypem czy też posiadać odpowiednią kolorystykę;
  • IDEA – czyli, co wybrać, aby „target” był zadowolony z gadżetu reklamowego z logo. Możesz postawić na praktyczność lub ekskluzywność.
Jako doświadczona agencja brandingowa z Krakowa oferujemy również innego rodzaju usługi marketingowe, takie jak: