Studio projektowe i fotograficzne

Projekty

Katalogów

Kraków

Foldery reklamowe w Krakowie na miarę Twoich oczekiwań? Przygotujemy je dla Ciebie! Ragnarok Studio nie ma sobie równych w kreatywnych projektach. Nasz zespół wykwalifikowanych grafików oraz fotografów nie boi się żadnych wyzwań. Wspólnie z Tobą opracujemy koncepcję i stworzymy katalogi firmowe, które przyciągną wzrok każdego. Dzięki specjalistom różnych działów, nasza agencja reklamowa w Krakowie działa kompleksowo – od projektowania, poprzez wykonanie, aż po druk katalogów reklamowych i ostatnie szlify.

Dokładamy wszelkich starań aby współpraca z nami była jak najbardziej efektywna, dlatego dbamy o to aby każdy nasz projekt był dobrze przemyślany.

Sugerujemy i prezentujemy koncepcje katalogu, ale nie zapominamy o wysłuchaniu oczekiwań. Opracowujemy nie tylko projekt graficzny ale również dobieramy materiał, sposób wykończenia i prezentacji produktów w katalogu.

Nasze studio graficzne i fotograficzne pracuje aby każdy element katalogu wyszedł doskonale. W studio graficznym powstają niebanalne projekty a w fotograficznym nieszablonowe zdjęcia produktów, niezbędne w każdym rodzaju katalogu.

Na koniec całość realizujemy, poprzez wydruk, odpowiednie przygotowanie i dostosowanie. Dzięki naszej obsłudze dostają Państwo gotowy katalog, który finalnie dostarczymy “pod drzwi”

Jako doświadczona agencja reklamowa oferujemy również innego rodzaju usługi marketingowe, takie jak:

Zaufaj fachowcom w swojej branży! Powierz nam projekty graficzne i fotograficzne katalogów produktowych. Jako agencja brandingowa w Krakowie oferujemy również doradztwo marketingowe oraz wiele innych usług, które pozwolą wykreować Twoją markę. Zapraszamy!

FAQ

1. Ile kosztuje projekt katalogu, folderu, broszury reklamowej?

Na cenę projektu katalogu/folderu/broszury reklamowej wpływa kilka czynników. Jeśli wykonujemy sam projekt, skład, przygotowanie do druku i/lub zapisu elektronicznego, cena jest uzależniona od liczby stron i wynosi 30-60 zł netto/1 strona. Jeśli do projektu dochodzi jeszcze opracowanie, redakcja i korekta, ceny są ustalane indywidualnie.

2. Jakie materiały muszę przesłać, aby wykonać projekt katalogu, folderu, broszury reklamowej?

Najważniejsze materiały, których potrzebujemy do przygotowania projektu, to logotyp firmy, a najlepiej księga znaku (jeśli istnieje), teksty i zdjęcia.

3. Jak wygląda proces projektowania katalogu, folderu, broszury reklamowej?

Proces projektowania katalogu/folderu/broszury reklamowej zaczynamy od zebrania materiałów od klienta. Jeśli klient posiada materiały do projektu (tj. teksty, zdjęcia itp.), przygotowujemy propozycję layoutu okładki i stron, a następnie przedstawiamy ją klientowi. Kolejny etap to wprowadzanie poprawek do wstępnego projektu. Kiedy mamy już ustaloną grafikę, zaczynamy uzupełnianie treści, czyli skład. Ostatnim etapem jest korekta i przygotowanie do druku/zapisu elektronicznego katalogu/folderu/broszury reklamowej.

4. Nie mam materiałów do katalogu. Czy agencja może je dla mnie przygotować?

Tak, jeśli klient nie dysponuje materiałami do projektu, możemy je przygotować. Wykonujemy zdjęcia produktowe lub proponujemy je ze stocków, tworzymy i opracowujemy teksty, redagujemy je, dokonujemy korekty, a nawet tłumaczeń na język obcy.

5. Jaki jest termin realizacji katalogu, folderu, broszury reklamowej?

Termin realizacji projektu zależy od objętości katalogu/folderu/broszury reklamowej. Pierwszy etap, czyli propozycję layoutu okładki i stron, realizujemy do 5 dni. Skład zależy od liczby stron do uzupełnienia oraz zakresu prac.

6. Jak dużo poprawek mogę wprowadzić do projektu?

Graficy w Ragnarok Studio wprowadzają poprawki tak długo, aż uzyskają pełne zadowolenie klienta. W praktyce osiągamy cel po 2-3 poprawkach.

7. Czy wydrukuję u was katalog?

Tak – działamy kompleksowo i możemy wydrukować każdy przygotowany przez nas katalog. Przedstawiamy najlepszą możliwą ofertę i czekamy na decyzję klienta. Takie rozwiązanie zdecydowanie przyspiesza moment, w którym można cieszyć się gotowym produktem.