Studio projektowe i fotograficzne

Projekty

Katalogów

Foldery reklamowe w Krakowie na miarę Twoich oczekiwań? Przygotujemy je dla Ciebie! Ragnarok Studio nie ma sobie równych w kreatywnych projektach. Nasz zespół wykwalifikowanych grafików oraz fotografów nie boi się żadnych wyzwań. Wspólnie z Tobą opracujemy koncepcję i stworzymy katalogi firmowe, które przyciągną wzrok każdego. Dzięki specjalistom różnych działów, nasza agencja reklamowa w Krakowie działa kompleksowo – od projektowania, poprzez wykonanie, aż po druk katalogów reklamowych i ostatnie szlify.

Dokładamy wszelkich starań aby współpraca z nami była jak najbardziej efektywna, dlatego dbamy o to aby każdy nasz projekt był dobrze przemyślany.

Sugerujemy i prezentujemy koncepcje katalogu, ale nie zapominamy o wysłuchaniu oczekiwań. Opracowujemy nie tylko projekt graficzny ale również dobieramy materiał, sposób wykończenia i prezentacji produktów w katalogu.

Nasze studio graficzne i fotograficzne pracuje aby każdy element katalogu wyszedł doskonale. W studio graficznym powstają niebanalne projekty a w fotograficznym nieszablonowe zdjęcia produktów, niezbędne w każdym rodzaju katalogu.

Na koniec całość realizujemy, poprzez wydruk, odpowiednie przygotowanie i dostosowanie. Dzięki naszej obsłudze dostają Państwo gotowy katalog, który finalnie dostarczymy “pod drzwi”

Jako doświadczona agencja reklamowa oferujemy również innego rodzaju usługi marketingowe, takie jak:

Zaufaj fachowcom w swojej branży! Powierz nam projekty graficzne i fotograficzne katalogów produktowych. Jako agencja brandingowa w Krakowie oferujemy również doradztwo marketingowe oraz wiele innych usług, które pozwolą wykreować Twoją markę. Zapraszamy!